NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA: Po-Pá: 7:00 - 16:00 hod, So: 8:00 - 11:30 hod

Dřevo Ostrava - Váš svět dřeva a palubek

Prodejna: +420 602 490 292

Po-Pá 7:00-16:00  /  So 8:00-11:30

0 0 Kč

Schodiště

Dřevovýroba  je zaměřena na produkci dřevěných domů, chat, rekreačních objektů, dřevěných schodišť a zábradlí. V oblasti výroby dřevěných schodišť a jejich příslušenství se zaměřujeme dvěmi směry. Zaprvé se jedná o sériovou výrobu devíti typů schodišť v různých variantách, jež jsou primárně určena pro chaty, chalupy, průdní prostory s občasným využití a všude tam, kde je nedostatek místa pro velké dřevěné schody. Zadruhé se jedná o výrobu schodišť pro prostory, kde mají schody plnit funkci "srdce interiéru", tam směřujeme svoji zakázkovou výrobu dřevěných schodišť.


Individuální rozměry a velké množství doplňkového sortimentu

Sériově vyráběná schodiště si může každý zákazník vybrat na našem webu tak, aby přesně vyhovovala jeho požadavkům. Kromě individualizace rozměrů daného schodiště nabízíme také možnost dodat výrobek s určitými povrchovými úpravami nebo si zákazník  může vybrat z velkého množství doplňkového sortimentu. Sériově vyráběná schodiště dodáváme standartně jako "polotovar", což znamená, že si jej po vzoru "LEGA" či "Do It Yourself" můžete doma sestavit sami.

Jednou z hlavních výhod sériově vyráběných schodišť je tak i jejich nízká cena. 


Zakázková výroba - komplexní realizace na klíč

Zakázková výroba schodišť je určena náročnějším zákazníkům. Zákazník si může vybrat z velkého množství konstrukčního provedení schodiště, materiálů, povrchových úprav, soustružení a různých typů výplní zábradlí. Zakázková výroba zahrnuje kompletní dodání schodiště od zaměření až po montáž. Hlavní výhoda zakázkové výroby schodů je v úzké spolupráci projektanta se zákazníkem a možnosti realizování konkrétních požadavků a přání zákazníka.

Tento typ schodiště tedy nelze objednat prostřednictvím e-schopu, ale pouze přímým kontaktováním našich specialistů (viz. Kontakt). 

Vstup do objednávkového systému

Přihlašte se k odběru novinek

Facebook Dřevoostrava